ukraine

Друзі! Ми щиро надіємось що у цей надзвичайно важкий час для нашої країни казки допоможуть вам хоч трішки перемкнутись та відпочити.

Віримо в наших воїнів! Віримо в нашу перемогу! Слава Україні!

Ангеліна на ковзанці

Кетрін Холаберд

Ангеліна просто обожнювала морозні сонячні зимові дні, коли можна було відправитися з друзями на каток. Лід, яким був покритий старий ставок, виблискував і іскрився, і юні фігуристи виконували хитромудрі стрибки і креслили на льоду хитрі фігури.

У містечку йшла підготовка до Нового року. Ангеліна з подружками вирішили організувати Велике льодове шоу. Маленький кузен Генрі теж мріяв брати участь у виступі, незважаючи на те що він ще погано тримався на ковзанах і щохвилини падав на лід – особливо коли намагався повторити стрибки, які репетирувала Ангеліна.

Ангеліна розучувала роль Снігової королеви, а її подружки Флора, Феліція і Аліса – маленьких фей-сніжинок. Якось раз під час репетиції Флора заклопотано сказала: «Послухай, Ангеліна, у нас до сих пір нікого немає на роль Снігового короля!»

«Я! Я! Я буду Сніговим королем! » – закричав Генрі і тут же з усього розмаху врізався в Алісу. Обидва послизнулися і впали прямо в замет.

“Ну і ну! – сказала Аліса, піднімаючись і обтрушуючи сніг з пальто і черевичок. – Теж мені, Сніговий король! Тобі, друже, більше підійде роль незграбного білого ведмедика! »

«Не переймайся, Генрі, – спробувала втішити малюка Ангеліна. – Тримайся міцніше за мене. Будемо тренуватися, і у тебе поступово все вийде! »

Генрі вхопився за хвостик Ангеліни, і вони стали кататися разом. У Генрі виходило все краще і краще! Нарешті він зважився проїхати одне коло самостійно.

І тут на ковзанці з’явилися хлопчаки-старшокласники – Спайк і Сем. З шумом і сміхом вони стали розмахувати ключками і перекидати один одному шайбу. Хокеїсти злякали малюка Генрі і штовхнули Феліцію, яка ледь встояла на лапках.

«Гей! Обережніше! » – крикнула Феліція. Але хлопці вже помчали, піднявши стовп снігової куряви.

«Нічого страшного, – посміхнулася Ангеліна. – Давайте репетирувати далі! Зараз я покажу вам стрибок, який називається “подвійний тулуп”! »

Але Спайк і Сем незабаром з’явилися знову, ледь не збили з лап Алісу і знову зникли. А коли вони опинилися біля дівчаток втретє, Ангеліна не на жарт розсердилася.

«Не заважайте нам репетирувати!» – закричала вона. Але хлопці, регочучи, зірвали з Ангеліни шарф і понеслися до іншого берега ставка, волаючи на все горло: «Гей, ви, плакси-вакси, балеринки-фігуристки! А ну доженіть! »

Анжеліна і її подружки кинулися навздогін.

Спайк їхав попереду.

За ним поспішав Сем і дражнив дівчаток, розмахуючи червоним шарфиком Ангеліни, а слідом мчали маленькі балерини. Нарешті Ангеліна, втративши терпіння, щосили запустила в хлопчаків сніжком.

“Ура! Ми приймаємо бій!» – зрадів Спайк і кинув сніжок в Ангеліну.

Флора, Феліція, Аліса і Сем теж озброїлися сніжками, і закипів шалений бій!

Образи були забуті, всім стало дуже весело! Мишенята грали в сніжки до тих пір, поки зовсім не стемніло.

Флора стала схожа на сніговика, Феліція загубила рукавиці, а у Ангеліни абсолютно промокли лапки.

Голодні і втомлені, вони нарешті дісталися до будинку.

Побачивши їх, місіс Мишаусс вигукнула: «Що трапилося ?!» Потім посадила мишок за стіл і налила по чашці гарячого молока.

«Ми так і не підготували наше новорічне льодове шоу, – важко зітхнула Ангеліна. – У нас немає ні сценарію, ні костюмів, ми не вивчили наші ролі. Хлопчаки Спайк і Сем заважали нам репетирувати! »

«Я можу допомогти вам з костюмами, – запропонувала місіс Мишаусс. – А що стосується хлопчиків … Можливо, вони просто хочуть, щоб ви звернули на них увагу? »

Ангеліна лукаво усміхнулася: «Я дещо придумала!»

На наступний день на ковзанці вона підлетіла до Спайка і Сема, на повному ходу зірвала з них шапки і помчала геть так стрімко, що хлопчики тільки встигли почути, як її ковзани з хрускотом ріжуть лід. Вони кинулися за нею, але їм ніяк не вдавалося спіймати спритну мишку-балерину. Один раз Спайк і Сем майже наздогнали Ангеліну, але в останній момент мишка високо підстрибнула, і браві хокеїсти з тріском стукнулися лобами – так, що іскри з очей посипалися! -і з гучним криком попадали на лід.

Спайк, потираючи гулю, з повагою поглядав на Ангеліну. «Хто б міг подумати, що ці балеринки такі верткі!» – пробурмотів він.

Ангеліна під’їхала до них і віддала шапки.

«Хочете взяти участь в нашому Великому льодовому шоу? Для вас теж знайдуться ролі », – запропонувала вона. Спайк і Сем радісно запищали: «Ура! Ура! Звичайно, хочемо! »

Хоробрий хокеїст Спайк був страшно гордий, коли йому запропонували роль Снігового короля. А Сем, який умів робити смішні трюки на льоду, допоміг Генрі будувати снігову фортецю. «Здорово! Ця фортеця буде відмінною декорацією для нашої новорічної вистави! » – вигукнув Генрі.

«Чудова думка! Молодець, Генрі! » – похвалила кузена Ангеліна.

Напередодні Нового року всі жителі міста прийшли на ставок, щоб подивитися виступ мишенят-фігуристів.

Каток був красиво освітлений безліччю різнокольорових ліхтариків. А сніжна фортеця кузена Генрі блищала і переливалася в місячному світлі.

І ось Велике льодове шоу почалося! Ангеліна кружляла і літала немов справжня Снігова королева!

Спайк був сніговим королем, а Генрі грав роль маленького пажа. Сем розважав всіх стрибками і трюками, а Флора, Феліція і Аліса в своїх ошатних костюмах здавалися великими пухнастими сніжинками.

Годинник пробив дванадцять. Настав Новий рік.

У небі спалахнув святковий салют. Всі вітали один одного, бажали щастя і здоров’я. А потім мишки стали співати, танцювати і грати в різні ігри. Веселощі тривали до самого ранку!

Подобається!

Сподобався твір? Залиш оцінку!

3 / 5. Оцінили: 4

Поки немає оцінок...

Залишити коментар

 Увійти на сайт:
Забули пароль?
Немає акаунту?
Зареєструватись
Створити акаунт:
Вже є акаунт?
Увійти
Відновити пароль: