TOU

Аудіоказки

Слухати онлайн народні та літературні аудіоказки українською.

Список творів:

Брати Грімм — аудіоказки
[ratemypost-result id=2826]
Час читання < 1 хв
Коментарі(0)
Українські народні аудіоказки
[ratemypost-result id=2823]
Час читання < 1 хв
Коментарі(0)

На жаль, після важкого робочого дня, не завжди залишаються сили, щоб прочитати дитині казку перед сном. В цьому випадку на допомогу приходять дитячі аудіоказки онлайн українською. Як варіант — ви можете прослухати запис казки по дорозі на роботу чи з роботи та переказати дитині своїми словами ввечері.

Переваги аудіоказок

Аудіоказки онлайн полегшують роботу мамі з татом, а користь від них не менша, ніж від читання звичайних книг. Під час прослуховування казок немає навантаження на очі, тому слухати аудіозаписи казок можна в будь-який час та без обмежень.

Прослуховування можна поєднувати і доповнювати іншими видами діяльності. Наприклад, слухаючи казку, ви можете малювати казкових героїв чи ліпити їх з пластиліну. Якщо ж ви збираєтесь у довгу подорож аудіоказки також допоможуть вам веселіше провести час в дорозі та розважити малюка.

Всі аудіоказки озвучені професійними акторами українською мовою. Слухаючи ці записи, дитина навчатиметься правильній вимові, покращуватиме сприйняття на слух, збільшуватиме свій словниковий запас, розвиватиме уяву та розширюватиме знання.

Деякі поради щодо прослуховування аудіоказок

Прослуховування аудіоказки онлайн вимагає від дитини серйозної концентрації уваги. Це чудове тренування пам’яті, мислення, уваги та сприйняття.

Перед тим, як прослухати казку, підготуйте дитину до прослуховування, коротко розкажіть про сюжет казки, покажіть ілюстрації. Після прослуховування задайте дитині кілька запитань по сюжету.

Звичайно цього робити не слід слухаючи аудіоказки на ніч, адже дитина повинна заспокоїтись, налштуватись на сон. Тому перед сном рекомендується прослуховувати спокійні та вже знайомі дитині історії.

Увійти на сайт:
Забули пароль?
Немає акаунту?
Зареєструватись
Створити акаунт:
Вже є акаунт?
Увійти
Відновити пароль: