TOU

Дарунок павука

Бруно Ферреро

Не всі були задоволені, що народився Ісус. У той час жив неврівноважений і лютий чоловік. Цар Ірод, що з дозволу римлян правив у Палестині, був жорстокою людиною, якою керувала нерозумна заздрість. Коли почув від Мудреців, що у Вифлеємі народився Цар, прийняв страшне рішення: слід убити всіх маленьких хлопців у цьому місті. Вояки Ірода завдали болю й довели до розпачу багато щасливих родин. Йосиф і Марія, яких попередив ангел, узяли Дитя й швидко вирушили до Єгипту.
Ввечері першого дня втечі стомлені й голодні сховалися в якійсь печері. Притулилися одне до одного, щоби трохи зігрітися. Не можна було розпалювати вогню, бо здалека долинав тупіт коней, на яких їхали солдати.

Йосиф і Марія думали, що їх ніхто не бачить. Одного свідка, однак, не помітили. То був павучок, який гойдався на своїй нитці біля входу в печеру. Коли побачив маленького Ісуса, вирішив щось зробити для Нього. Знав, що багато тварин можуть запропонувати Йому свої дари. Тож вирішив зробити те, на що був здатен саме павук: зіткав біля входу в печеру павутину, схожу на чудову, делікатну фіранку.

Раптом на стежці з’явився загін вояків Ірода. Шукали Дитя, щоб убити Його. Дійшли до печери й хотіли обшукати її, але в цей момент командир помітив павутину. Її вкрив білий іній, від чого стала подібною на мережану завісу, яка закривала вхід у печеру. – Тут можете не шукати, – сказав командир. – Хіба не бачите, що вхід затягнутий непошкодженою величезною павутиною? Якби хтось увійшов до печери, то знищив би її!

Вояки поїхали далі… Ось так маленький павучок урятував життя Ісусові, зробивши єдину річ, яку справді вмів робити, – виткавши павутину.

Тому донині прикрашаємо ялинки гірляндами й іншими блискучими шнурами, що нагадують нитки павутини, вкриті інеєм і позолочені місячним сяйвом; тієї павутини, що закривала вхід у печеру, яка трапилася Йосифові та Марії з Дитятком дорогою до Єгипту. Так згадуємо про дарунок маленького павука, який урятував життя Ісусові.

Сподобався твір? Залиш оцінку!

4.4 / 5. Оцінили: 10

Поки немає оцінок...

Залишити коментар

 Увійти на сайт:
Забули пароль?
Немає акаунту?
Зареєструватись
Створити акаунт:
Вже є акаунт?
Увійти
Відновити пароль: