TOU

Казки

Читати казки онлайн українською мовою

Казки зарубіжних письменників
Казки народів світу
Казки наших читачів
Казки українських письменників
Українські народні казки

Казки — це перші літературні твори, з якими знайомляться юні читачі, це безцінне джерело мудрості і натхнення для дитини. Майже всі казочки своїм корінням йдуть далеко в сиву давнину, але, незважаючи на це, вони є актуальними і у наш час. Казки та оповідання українською для дітей допомагають малюкам пізнавати світ, вчать відрізняти хороше від поганого, виділяти позитивні і негативні якості людини, формують правильну життєву позицію.

Всі казки можна поділити на три основні групи:

  • Чарівні — розповідають про фантастичні, вигадані речі, які неможливо зустріти в повсякденному житті.
  • Побутові — розповідають про життя людей, взаємовідносини між ними.
  • Про тварин — у цих казках тварини наділені людськими рисами і взаємодіють між собою як люди.

Чому діткам корисно читати казки?

Користь казок для дітей важко переоцінити і прямий доказ цьому — величезне різноманіття та популярність казок. Різноманітні сюжети допомагають малюку зрозуміти, що світ навколо буває дуже суперечливий і складний. Слухаючи про пригоди казкових героїв, діти віртуально стикаються з несправедливістю, вчаться цінувати любов та чесність, дружбу та красу. Казочки для дітей переважно мають щасливий кінець і допомагають малюку бути оптимістом і протистояти різного роду життєвим негараздам.

Читати казки онлайн

У цьому розділі онлайн-бібліотеки Tales.Org.Ua ви знайдете українські народні казки, казки народів світу, твори українських та зарубіжних письменників, таких як Василь Сухомлинський, Леся Українка, Іван Франко, Наталя Забіла, Карел Чапек, Шарль Перро, Ганс Крістіан Андерсен, Брати Грімм, Редьярд Кіплінг та багато інших.

Всі твори поділені по категоріях — відповідно до сюжету та по вікових групах як для самих менших діточок, так і для школярів.

Розділ “Казки онлайн” постійно поповнюється новими творами, тож батьки можуть щовечора обрати нову казочку для свого малюка, і, читаючи її, допомогти йому засинати з хорошим настроєм і позитивними емоціями.

Увійти на сайт:
Забули пароль?
Немає акаунту?
Зареєструватись
Створити акаунт:
Вже є акаунт?
Увійти
Відновити пароль: