TOU

Казки Роба Скоттона

Список казок:

Кошеня Сплет – маленький пластун
4.2
(5)
Час читання 2 хв
Коментарі(0)
Кошеня Сплет. Дощику, дощику, перестань!
3.8
(8)
Час читання 2 хв
Коментарі(0)
З Новим Роком Сплет!
3.6
(8)
Час читання 2 хв
Коментарі(0)
Рассел не спить
4.3
(3)
Час читання < 1 хв
Коментарі(0)
Кошеня Cплет у парку атракціонів
5
(4)
Час читання 2 хв
Коментарі(0)
Кошеня Cплет і каченя, яке не крякало
4.7
(7)
Час читання 2 хв
Коментарі(0)
Кошеня Cплет і Сирник друзі навіки
4.4
(9)
Час читання 3 хв
Коментарі(0)
Кошеня Cплет
4.5
(8)
Час читання 2 хв
Коментарі(0)

Хто ще не чув про казки Роба Скоттона про кошеня Спліта і баранчика Рассела? Вони вже облетіли майже весь світ!

Серія казок “Кошеня Спліт” включає в себе безліч цікавих історій про кошеня на ім’я Спліт. Він позитивний, добрий, допитливий та відкритий до всього нового! Він навчається, плаває, малює, йде до школи, допомагає батькам, вчиться бути ввічливим і навіть готує їжу. І кожна дитина прагне розділити всі ці заняття разом із ним.

Улюблений герой вчить не боятися труднощів, помилятися, але робити правильні висновки виходячи зі своїх помилок і надалі пробувати все нове! Він невтомний як і всі діти.

Кошеня Спліт викличе посмішку не лише у дітей, але і у дорослих, оскільки милі та добрі персонажі нікого не зможуть залишити байдужим…

Казки Роба Скоттона про кошеня Спліта та баранчика Рассела призначена як для зовсім маленьких діточок від двох років і старших, яким читають батьки, так і для першокласників, які вже читають самостійно. Чарівних персонажів полюблять усі!

Кошеня Спліт і баранчик Рассел – персонажі, яких вигадав відомий англійський художник, дизайнер та письменник Роб Скоттон, неймовірно талановита людина, один із найвідоміших ілюстраторів Англії. Його роботи виходять мільйонними тиражами у вигляді листівок, кераміки, малюнків на тканинах, плакатів та ілюстрацій. Таке враження, що Роб просто дуже любить малювати та малює скрізь, де тільки можна. Сам він пише про себе так: “Малювання по-справжньому зацікавило мене з того моменту, коли я, нарешті, зрозумів, що набагато простіше привернути до себе увагу батьків, малюючи олівцями, а не тицяючи ними в бік молодшого братика”.

Коротка біографія Роба Скоттона

Роб Скоттон народився в 1960 році. Закінчив Лестерський політехнічний інститут з відзнакою за спеціальністю “графіка”. Працював у сфері промислового дизайну. Сьогодні живе і малює в селі, в Англії.

Спочатку Роб Скоттон займався ілюструванням чужих книжок та працював над дизайном різноманітної сувенірної продукції. Згодом, окрім ілюстацій, зайнявся письменницькою діяльністю. Усі його книжки проілюстровані ним самим.

У 2003 році Роб Скоттон почав співпрацювати з видавництвом дитячої книги “HarperCollins Children Books”, що видало написану та ілюстровану ним книгу “Баранчик Рассел” (Russell the Sheep). Видання вийшло тиражем 110 000 примірників.

Перша книжка Роба Скоттона з серії “Кіт на ім’я Сплет” вийшла у 2008 році у видавничому домі “HarperCollins Children Books”. Загалом у Західній Європі та США продано понад 5 млн його книжок про пригоди кота Сплета. Створений Робом Скоттоном персонаж вийшов за межі книжкових сторінок і став героєм однойменного мультсеріалу, листівок та картин.

Нагороди

2005 — відзнака «Booktrust Early Years Award» в номінації «Найкращий новий ілюстратор» (Best New Illustrator Award) за книжку «Баранчик Рассел» (HarperCollins Children’s);

2005 — медаль Кейт Ґрінвей (британська літературна премія, яка щорічно нагороджує визначні ілюстрації в дитячих книжках) за книжку «Баранчик Рассел».

Увійти на сайт:
Забули пароль?
Немає акаунту?
Зареєструватись
Створити акаунт:
Вже є акаунт?
Увійти
Відновити пароль: