TOU

Королева-Дракон

Олена Кукуєвицька

Одного разу в Смарагдове королівство прийшла біда. Злий Дракон напав на королівство, взяв у полон його жителів та ув’язнив усіх, хто намагався йому чинити опір. Королівська армія героїчно боролася з Драконом, але він був сильніше.

– Тепер я сам стану королем Смарагдового королівства, а королева стане моєю дружиною! – зловтішався Дракон.
Тим часом Королева у високій башті свого замку й думала, як же їй перемогти Дракона і врятувати своїх підданих. Вона надсилала листи про допомогу в інші королівства, і лише в одному з них знайшовся сміливець, який був готовий битися з Драконом. Але цей сміливець був дуже далеко, а Дракон – під самими вікнами замку!

Тоді Королева згадала, що у неї є чарівна обручка. Коли вона була ще дівчинкою, обручку подарувала їй тара чаклунка.

– Ця обручка може дати тобі чарівну суперсилу. Але я так стара, що вже не пам’ятаю, як зняти чари. Можливо, ця обручка колись тобі стане в пригоді, – сказала стара чаклунка.
«Навіщо мені суперсила?», – здивувалася тоді юна Королева. – «В нашому Смарагдовому королівстві для цього є армія. А ще у нас є силачі, які кулаком можуть пробити стіну і підіймати важкий вантаж».
Але, як виявилося, в битві з Драконом армія та силачі програли. Тому Королева вдягла на палець чарівну обручку і вимовила:

Допоможи мені стати такою сильною, щоб перемогти злого Дракона!
В цей час зовнішність Королеви стала змінюватися. Її руки і ноги перетворилися на драконячі лапи, спина вкрилася потужними шипами. Вона стала такою високою і сильною, що головою пробила дах вежі! Королева перетворилася на дракона, лише обличчя її лишилося так само прекрасним, як раніше.
– Ну, тримайся, підступний Драконищу! – вигукнула Королева-дракон.

Вона схопила злого дракона за вухо своїми сильними лапами, підняла над землею і сказала:
– Відпусти всіх моїх підданих і забирайся звідси якомога далі! І ніколи більше не попадайся людям на очі, інакше я вб’ю тебе!
Злий Дракон не очікував такої суперниці. Підібгавши хвіст, він звільнив всіх жителів Смарагдового королівства і полетів, світ за очі.
Смарагдове королівство було врятовано. Та Королева-дракон тепер була приречена назавжди залишитися в цьому образі. Адже вона не знала, як зняти чари чарівної обручки.
Тим часом під стінами королівського замку з’явився принц. Це був той самий сміливець, який приїхав з далекого Срібного королівства, щоб боротися із злим Драконом. Але шлях був довгим.
– Дякую тобі, принц, що відгукнувся на моє прохання, – сказала йому Королева-дракон. – Як бачиш, тепер я сама зможу захистити своє королівство від ворогів. Адже я не знаю секрет чарівної обручки.

– Я допоможу тобі зняти чари, – пообіцяв гість. – Секрет чарівної обручки повинен бути в одній із старовинних чаклунських книг. Я відшукаю цю книгу по всьому світу!
Сказавши це, принц вирушив в дорогу. Минув цілий рік, але він все не повертався. Королева вже втратила надію знову стати собою, а жителі Смарагдового королівства вже звикли до того, що їх Королева виглядає як дракон.
Але в один прекрасний день принц повернувся зі стародавньою книгою. Королева тільки-но завершила читати заклинання, як чарівна обручка зникла з лапи-руки, а сама вона перетворилася назад на прекрасну Королеву!
– Дякую тобі, мій рятівнику! – зі сльозами щастя на очах сказала Королева.
Принц залишився жити в Смарагдовому королівстві, і незабаром став Королем. Адже вони з Королевою покохали один одного, і вона погодилася вийти за нього заміж. Новий Король навчив королівську армію супер-сильним трюкам боротьби з ворогами. Тепер ніхто не зазіхав на Смарагдове королівство, і життя в ньому стала спокійним і щасливим.

Сподобався твір? Залиш оцінку!

4.5 / 5. Оцінили: 11

Поки немає оцінок...

Залишити коментар

 Увійти на сайт:
Забули пароль?
Немає акаунту?
Зареєструватись
Створити акаунт:
Вже є акаунт?
Увійти
Відновити пароль: