Нептун та музейні скарби

Олена Кукуєвицька

Ця історія трапилася в давні часи, коли на морях та океанах були повно піратів.

Піратська банда капітана, на ім’я Скажений Краб поверталася із зухвалого полювання. Щойно вони пограбували історичний музей, і тепер везли на своєму кораблі цілу скриню скарбів. Там були стародавні монети, вишукані прикраси, коштовні королівські вази. Задоволені здобиччю, пірати влаштували на кораблі бенкет, а потім почали жбурляти в океан пусті пляшки, обгортки від їжі та інше сміття.
На дні океану жив Нептун – підводний цар усіх річок, морів та океанів. Нептун розлютився на піратів.

– Ну, я вам зараз покажу! – сказав Нептун.

Він підвів руки догори, і в океані почався шторм. Піратський корабель хитало та кидало в різні боки. Втім, це не зупинило піратів: вони знову почали жбурляти у воду порожні пляшки та всілякі обгортки. Одна з них потрапила у доньку Нептуна – Русалку. Такого цар Нептун вже не міг стерпіти! Він знову підняв руки угору, та на цей раз влаштував такий шторм, від якого піратський корабель нахилився, набрав води та почав тонути. Пірати швидко повтікали на рятувальних човнах, покинувши свій корабель.

Корабель опинився на дні океану, а разом з ним і скриня з скарбами. – Це ж скарби, які пірати викрали з музею! – вигукнув цар Нептун. Хоча він і жив на дні океану, але від свого друга Вітру знав усі новини, що відбувалися на землі. – Треба негайно повернути їх людям! Якщо я просто винесу хвилею скриню на берег, то чи не потрапить вона знову до рук злодіїв?

Довго думав цар Нептун, як вчинити, і нарешті у нього виник план. Він покликав свого друга Вітра:

– Друже, лети на берег та пошукай там якусь порядну людину. Приведи її на берег, а я винесу до її ніг скриню з музейними скарбами. Ця людина поверне їх назад до музею.

Вітер полетів у місто. Знайти хорошу людину було нескладно – адже у цьому місті жило багато порядних людей. «Та як змусити її підійти до берега у потрібний час?», – розмірковував Вітер.

Нарешті, він придумав, що робити. Він непомітно підлетів до чоловіка, який сидів на лавці та читав книгу про археологічні знахідки. Вітер вихопив книгу з рук чоловіка та поніс її у бік океану.

– Гей, моя книга! – вигукнув чоловік. – Допоможіть зловити книгу!

Однак Вітер підняв її так високо, що ніхто не міг до неї дотягнутися. Люди навколо лише дивувалися такому сильному вітру та міцно тримали свої речі.

Чоловік побіг за вітром. Як ви здогадалися, Вітер привів його на берег океану, залишивши там книгу.

Зрадівши, що погоня за вітром нарешті скінчилася, чоловік нахилився, щоб підняти книгу, та раптом просто до його ніг океанська хвиля винесла скриню.

– Це ж музейні скарби, які викрали пірати! – здивувався чоловік.

Чоловік відніс скарби назад до музею та став героєм свого міста. Однак жоден з людей так і не здогадався, що скарби з’явилися на березі океану невипадково –  це цар Нептун постарався.

Сподобався твір? Залиш оцінку!

0 / 5. Оцінили: 0

Поки немає оцінок...

Залишити коментар

 Увійти на сайт:
Забули пароль?
Немає акаунту?
Зареєструватись
Створити акаунт:
Вже є акаунт?
Увійти
Відновити пароль: