TOU

Неспокійні сусіди

Індійські народні казки

Четверо звірів – дикий кіт, мангуст, миша і сова побудували собі будинок на великому баньяновому дереві. Миша і мангуст жили в норах біля коріння. Кіт жив в дуплі посередині стовбура, а сова на верхніх гілках.

Кіт нікого не боявся і без страху розгулював по всьому дереву. Сова і мангуст боялися кота і намагалися триматися від нього подалі. Миша тремтіла від страху при вигляді всіх трьох сусідів

Одного разу кіт попався в капкан, поставлений мисливцем. Всі сусіди з радістю спостерігали, як він безуспішно намагається звільнитися від  сітки, яка накрила його. Всі знали, що це неможливо. Незабаром з’явиться мисливець, і вони назавжди позбудуться свого ворога. Але радість миші була недовгою, тому, що вона помітила, як до неї обережно підкрадається мангуст. Та й сова теж, мабуть, вирішила до нього приєднатися.

Миша зрозуміла, що знаходиться в смертельній небезпеці, і тільки заклятий ворог, кіт, міг врятувати її. Миша стрибнула на сітку і стала гризти її. Незабаром вона прогризла діру, через яку кіт зміг вибратися. Побачивши на свободі кота, сова і мангуст поховалися. Миша втекла теж. Вона знала, що не дочекається від кота подяки, але звільнивши його, вона врятувала своє власне життя.

Сподобався твір? Залиш оцінку!

4.4 / 5. Оцінили: 5

Поки немає оцінок...

Залишити коментар

 Увійти на сайт:
Забули пароль?
Немає акаунту?
Зареєструватись
Створити акаунт:
Вже є акаунт?
Увійти
Відновити пароль: