Подарунок (казка про машинки)

Казки Ірини Глазунової

Весною з річки зійшов лід. Червоний Ламборджіні та жовті Жигулі вирушили на рибалку. Вони накопали хробаків, узяли з собою вудки та теплу накидку на сидіння, – раптом буде холодно. Машини любили посидіти біля річки, погрітися на весняному сонечку і подивитися, як, з’являються перші бджоли. Бджіл вони не боялися, бо були залізні, і бджоли не могли їх вкусити.

Раптом на річці з’явився теплохід. Він повільно рухався вниз за течією, мабуть після зими це було його перше плавання. Від радості теплохід інколи гудів, щоб усі бачили, який він гарний та сильний.

– Ех, – сказали жовті Жигулі. – Ми чули, що бувають автомобілі, які вміють плавати, вони називаються “амфібії”. Жаль, що ми з тобою цього не вміємо!

– Так, – відповів червоний Ламборджіні. – Добре було б зараз поплавати річкою, поруч із цим теплоходом наввипередки. Це був би справжній весняний подарунок для мене. Я ніколи не плавав.

І друзі засумували, незважаючи на весняне сонечко і бджіл, що прокинулися.

– Привіт, друзі-а-а! – радісно загудів теплохід, коли наблизився до берега. – Нудьгуєте? Подивіться, я вперше цієї весни пливу-у-у річкою!

— Хочете, я візьму вас з собою? Ви побачите, яка  чу-у-дова весняна ріка!

– Ура-а-а! – теж загули машини від радості. – Ось він наш справжній весняний подарунок!

Червоний Ламборджіні та жовті Жигулі заїхали на теплохід і, думаючи, як добре, що бувають на світі подарунки та добрі теплоходи, вирушили гуляти річкою.

Сонечко тепло дивилося на них з висоти, а бджоли, сівши на капот, вирішили покататися разом із друзями.

Сподобався твір? Залиш оцінку!

4.9 / 5. Оцінили: 14

Поки немає оцінок...

Залишити коментар

 Увійти на сайт:
Забули пароль?
Немає акаунту?
Зареєструватись
Створити акаунт:
Вже є акаунт?
Увійти
Відновити пароль: