TOU

Вірші та поезія для дітей

Цей розділ онлайн-бібліотеки TOU присвячений дитячій поезії — у ньому зібрані вірші для дітей, що написані сучасними поетами та класиками української та зарубіжної літератури, повчальні та розвиваючі віршики, короткі вірші для малят, тематичні вірші для хлопчиків та дівчаток, вірші про маму, пори року, про тварин тощо.

Вірші Джані Родарі
Вірші українських поетів
Вірші Юліана Тувіма
Тематичні добірки віршів

Чому діткам корисно читати вірші

Добрі та веселі вірші для дітей запам’ятовуються нам ще з дитинства. За допомогою коротких віршів малюк знайомиться з навколишнім світом та предметами, що його оточують. Вірші допомагають дитині дорослішати, думати, розвивати пам’ять та уяву, вивчати нові слова, будувати нові словосполучення та речення. Маленький читач запам’ятовує цікаві йому мовні обороти та фрази та починає їх використовувати у повсякденних розмовах.

Дивно, як швидко діти запам’ятовують віршики, достатньо кілька раз повторити його, як вони вже повторюють за вами. Обов’язково користуйтеся цим, адже таким чином тренується память дитини. Ні в якому разі не потрібно перебивати чи виправляти малюка, коли він розповідає вірш, адже це може зовсім відбити у нього бажання вчити чи розповідати вірші.

Читати вірші для дітей онлайн

Всі вірші розділу поділені на чотири категорії:

  • Для малят — коротенькі віршики для дітей до 3-4 років
  • Для дошкільного віку — ці вірші є довшими із складнішим сюжетом.
  • Для молодшого шкільного віку
  • Для середнього та старшого шкільного віку

У розділі ви знайдете твори класиків української поезії — Лесі Українки, Олени Пчілки, Павла Тичини, Леоніда Глібова, Євгена Гуцало, Наталі Забіли та інших. Незабаром у розділі з’являться твори зарубіжних поетів перекладені на українську мову.

Увійти на сайт:
Забули пароль?
Немає акаунту?
Зареєструватись
Створити акаунт:
Вже є акаунт?
Увійти
Відновити пароль: