Про хом’яка Тіма
Юлія Смаль
Настала зима. Вона не лякала маленького рудого хом’ячка Тіма, який жив на підвіконні у власній клітці. В його затишному кубельці завжди було тепло і він майже весь час спав. Прокинеться, визирне подивитися, що в світі робиться, побачить, як вітер хитає голі дерева або мете хурделиця, і знову йде спати.
Та одного разу Тімка прокинуся від незвичних звуків – хтось стукав у вікно. Він здивовано виліз дивитися, що сталося. За вікном надутий, замерзлий горобець, від голоду і холоду він тремтів і тулився до шибки, щоб хоч трошки зігрітися.
Тімці стало дуже шкода маленького горобчика, але що він міг зробити? Як покликати своїх найкращих друзів – Катрусю і Максима? Вони добрі, щодня годують хом’ячка, може придумають, як допомогти бідолашній пташці? Тімка подумав, подумав, і почав гукати господарів, бігав по клітці, дряпав лапками папір, голосно гукав. На шум до кімнати зазирнула Катруся, підійшла до клітки і теж побачила замерзлого за вікном горобця.
– Ой, бідолашний, голодний, певно, замерз зовсім. Максиме, а йди-но сюди!
– Що сталося?
– Та дивись, тут пташина, їй холодно і, напевно, вона дуже голодна.
– Чекай, я миттю, – Максим вибіг з кімнати, а за хвилину повернувся зі жменькою пшона, відчинив кватирку і сипнув прямо під дзьоба здивованому горобцю.
Горобець недовірливо дзьобнув зернину, а потім радісно склював ще кілька. Зупинився і злетів з підвіконня, щоб одразу повернутися з друзями. Горобці поїли і почали весело цвірінькати біля віконця, дякуючи.
– Напевно, треба було б зробити годівничку, – сказав Максим.
– Давай зробимо!
Діти заходилися робити годівничку, щоб і міцна, і досить велика, а хом’ячок Тімка спокійно заснув знову в своєму кубельці. Добре, що в нього такі гарні друзі!
мені дуже сподобалося цей твір. чудово
Дуже красивий твір
прекрасно
Дуже крутий твір
Дякую за увагу та відеозйомка урочистих заходах які та законам та законам
Мені так сподобалося що аж хочеться кричати!