TOU

Про равлика Олівію і канарку

Дональд Біссет

Тисячу років тому, коли король Тіпперері був ще зовсім молодим, в королівському саду в золотій клітці жила співуча канарка.

Її так і звали – співачка. І ось одного разу під час сніданку – а на сніданок у неї були кукурудзяні пластівці з молоком – вона поквапилася, і пластівці застрягли в горлі, так що вона мало не задихнулася і жахливо розкашлялася:

– Кх-кх, кх-кх!

Так голосно, що равлик Олівія, що жила в іншому кінці королівського саду, не на жарт перелякалася і поспішила через весь сад поплескати співачку по спині, щоб вона перестала кашляти.

Але спочатку Олівія написала записку мамі і повідомила, куди йде. І тільки потім відправилася в дорогу. Весь день над головою нестерпно палило сонце, але равлик хоробро повзла вперед. І нарешті в сутінках дісталася до клітки, в якій жила канарка.

– Кх-кх, кх-кх, – кашляла бідолаха співачка.

Олівія щосили поплескала її ріжками по спині, кукурудзяні пластівці вискочили з горла, і канарка відразу перестала кашляти. Як добре! На радощах вона відкрила дзьоб і заспівала.

Гарнішої пісні Олівія в житті не чула! З цього дня равлик Олівія і канарка стали великими друзями і мало не кожен день ходили один до одного в гості.

Сподобався твір? Залиш оцінку!

5 / 5. Оцінили: 3

Поки немає оцінок...

Джерело:

“Самые знаменитые сказки”

Дональд Биссет

Видавництво “АСТ” 2014р.

Залишити коментар

 Увійти на сайт:
Забули пароль?
Немає акаунту?
Зареєструватись
Створити акаунт:
Вже є акаунт?
Увійти
Відновити пароль: