TOU

Оповідання для дітей

У цьому розділі онлайн-бібліотеки TOU зібрані оповідання для дітей українських та зарубіжних письменників. Якщо ви шукаєте короткі оповідання – зверніть увагу на іконку годинника, біля неї вказано приблизний час читання.

Оповідання зарубіжних письменників
Оповідання наших читачів
Оповідання українських письменників

Особливості оповідань для дітей

Згідно визначення у Вікіпедії оповідання – це невеликий прозовий твір з одним або кількома головними героями, який описує певну подію у житті персонажів. Дуже схожим до жанру оповідань є жанр новели, але оповідання відрізняються наявністю певних роздумів, описів. Часто в оповіданнях розповідь ведеться від імені головного героя. У новелах більший акцент зроблено на дії персонажів, сюжет часто завершується несподіваною розв’язкою.

Які ж особливості оповідань для дітей? В таких творах автори ставлять на перше місце ті речі, які є ближчими та легшими для сприйняття дитиною. Головними героями таких оповідань є переважно самі діти, батьки та родичі, друзі та однолітки, домашні улюбленці, одним словом те, що близьке і зрозуміле дитині.

Оповідання, на відміну від казок, більше орієнтовані на дітей молодшого та середнього шкільного віку, у них зазвичай відсутні вигадані та фантастичні герої, а дія відбувається у реальному світі. Окрім цікавого та захоплюючого сюжету оповідання майже завжди містить і повчальну складову, заставляє дитину задуматись, проаналізувати дії головних героїв.

Сподіваємося що розміщені у бібліотеці оповідання для дітей будуть цікавими та корисними.

Увійти на сайт:
Забули пароль?
Немає акаунту?
Зареєструватись
Створити акаунт:
Вже є акаунт?
Увійти
Відновити пароль: