Тарзан

Волт Дісней

Горила Кала блукаючи джунглями в пошуках їжі, почула незвичний шум. Їй захотілося дізнатися, що це за дивні звуки і вона вийшла на невеликий острівець, до високого дерева поряд із будинком. Хоча будинок вселяв їй забобонний жах, Кала відважно наблизилася до нього, щоб дізнатися, звідки йшов цей дивний звук.

Увійшовши в будинок, Кала, на свій подив, побачила незвичайного малюка, безволосого і зовсім не схожого на дитинча горили. Було зрозуміло, що малюк залишився без батьків і потребував допомоги.

Кала взяла дитину на руки, і вони з побоюванням та цікавістю почали вивчати одне одного.
Раптом Кала зауважила, що зверху на них дивиться леопард Сабор, готовий стрибнути.

Кала, миттю вискочила з будинку.

Вирішивши врятувати дивного малюка від небезпечного леопарда, Кала схопила дитину і стрибнула у човен. На їхнє щастя, Сабор, що кинувся в погоню, заплутався у мотузках підйомного блоку.

Саме Сабор колись вбив дитинча Кали.

Увечері Кала з дитиною повернулася до інших горил.

Молодій горилі Терку дивний малюк припав до душі, а ось чоловік Кали, ватажок зграї Керчак спробував уговорити її повернути дитину туди, де вона її знайшла. Керчак боявся, що колись дитина накличе на його родину лихо.

Але Кала вже вирішила стати матір’ю дитини і назвала її Тарзаном.

Через п’ять років, завдяки любові та турботі Кали, Тарзан перетворився на маленького сильного хлопчика.
Він був таким же шибеником, як і інші дитинчата горил, а іноді навіть набагато більш бешкетним!

Але одного разу Тарзан учинив справжнє лихо, випадково прогнавши слонів на те місце, де горили шукали їжу. Керчак дуже розсердився на Тарзана

— Він ніколи не стане одним із нас! — прогарчав він до Кале, яка намагалася захистити хлопчика.

Слова Керчака ранили Тарзана. Він дуже хотів бути таким самим, як інші горили. Вночі Кала втішала його. Вона приклала руку Тарзана до його серця, а його голову притиснула до грудей.

— Чуєш? Вони б’ються однаково, сказала Кала. -Просто Керчак цього не розуміє.

— Я примушу його зрозуміти! – вигукнув Тарзан! – І обійняв Калу.

Минали роки. Тарзан перетворився на сильного юнака. І ось одного разу трапилася подія, що змінила думку Керчака про нього.

Того дня Терк та Тарзан жартома боролися між собою, і Тарзан перемагав. Раптом на горил накинувся Сабор. Керчак відважно захищав свою сім’ю від леопарда, але Сабор сильно поранив його.

І тоді Тарзан убив страшного леопарда і врятував Керчакове життя. Схиливши коліна, він поклав мертвого ворога до ніг Керчака.

Раптом почулися звуки пострілів. Перелякані горили кинулися в джунглі, а Тарзан вирішив залишитись і вияснити, звідки беруться ці дивні та страшні звуки.

Тарзан дуже здивувався, коли побачив людей : він ніколи ще не бачив таких істот.

Одна з них, на ім’я Джейн, особливо зацікавила Тарзана. Зі свого укриття він бачив, як вона малювала дитинча бабуїна. Ось тільки маленький бабуїн вирішив, що малюнок Джейн призначався йому. Він узяв альбом і почав виривати із нього сторінки.

Не дивно що Джейн розсердилася!

Сімейству бабуїнів зовсім не сподобалося, коли Джейн почала обсипати їх малюка докорами. Мавпи накинулися на неї, і Тарзану довелося рятувати дівчину від розлючених мавп.

Нарешті їм вдалося відірватися від розлюченої зграї. Говорити по-людськи Тарзан не вмів, тому він просто тицьнув себе в груди і сказав «Тарзан».

Через деякий час дівчина зрозуміла, що Тарзан назвав своє ім’я.

— А-А-А зрозуміло! — засміялася вона.

— А, зрозуміло, — повторив Тарзан.

— Ні- ні! Джейн, – поправила вона його.

— Ні-ні-джейн, – повторив Тарзан.

Тоді Джейн тицьнула пальцем у себе і сказала «Джейн».

— Джейн, – ніжно промовив Тарзан.

Терк та друзі-горили натрапили на людський табір. Людей на місці, на щастя, не було, і ніхто не завадив пустотливим мавпам грати з усіма знайденими дивними речами.

Коли Тарзан привів Джейн назад до табору, вона, на свій подив, побачила, що там повно горил.

Керчак та інші горили почули шум. Вони прийшли до табору відразу ж після Тарзана та Джейн. Варто було Керчаку побачити Джейн, як він взявся люто бити себе кулаками в груди. Джейн, була чужинцем і могла представляти небезпеку сім’ї Керчака, тому він хотів налякати її. І це йому вдалася! Потім Керчак повів Тарзана, який упирався з табору та від Джейн.

Керчак наказав Тарзану триматися подалі від людей. Але Тарзан знав, що має знову побачити Джейн, і повернувся до табору. Там він зустрівся з професором Портером та мисливцем Клейном.

У наступні дні Тарзан постійно повертався до табору, де Джейн із батьком навчали його всьому, що вони знали про світ людей.

Джейн показала Тарзану свій світ, а він з задоволенням відкрий їй свій. І навіть навчив її кататись на ліанах.

Через кілька днів Тарзан, на свій жах, з’ясував, що Джейн і її друзі збираються повернутися додому в Англію.

Клейтон сказав Тарзану, що якби у них з’явилися можливість побачити справжніх горил, Джейн та її батько, можливо, захотіли б лишитися. Професор Портер вважався видатним спеціалістом по горилах, але ніколи не бачив їх у природньому середовищі.

Професор Портер та Джейн були дуже раді зустрічі з Тарзаном і горилами. Були свої причини радіти й у мисливця Клейтона, який зловісно сміявся про себе, дивлячись на щасливі обличчя довкола.

Сторінки: 1 2

Сподобався твір? Залиш оцінку!

2.7 / 5. Оцінили: 3

Поки немає оцінок...

Залишити коментар

 



Увійти на сайт:
Забули пароль?
Немає акаунту?
Зареєструватись
Створити акаунт:
Вже є акаунт?
Увійти
Відновити пароль: