ukraine

Друзі! Ми щиро надіємось що у цей надзвичайно важкий час для нашої країни казки допоможуть вам хоч трішки перемкнутись та відпочити.

Віримо в наших воїнів! Віримо в нашу перемогу!Слава Україні!

Цікава мурашка

Казки Марії Солтис-Смирнової

У великому мурашнику жила малесенька мурашка.
Вона лише недавно народилась, тому все їй було цікаво.
Спочатку мурашка дослідила свій мурашник. Вона дивилась, чим займаються дорослі, і намагалась їм допомогти. Але це завжди оберталось чимось розбитим чи поламаним.
Невдовзі у мурашнику не залишилось і щілинки, куди б не засунула носа ця цікава мурашка. Тому вона вирішила подивитись на світ за межами дому.
Мурашник знаходився під деревом на величезному полі.
Малятко спочатку вирішило дослідити дерево. Воно полізло до гори по стовбуру, поки не добралося до гілок з листям. Обдивилося уважно зелені невідомі йому рослинки, що тримались за гілку, і пішло далі. Дійшло до краю гілки, і  з захопленням глянуло довкола. Сонце саме підіймалось на небо, заливаючи рожевим світлом поле, де дозрівала пшениця. Листочки на дереві лагідно підспівували вітерцю.
Раптом почувся спів пташки. Ця пісня була такою прекрасною, що мурашка вирішила подивитись на співака.
Вона не знала, що птахи їдять мурашок. Піднялась на другу гілку, а там сиділа гарна жовта пташка, яка так гарно співала. Раптом вона помітила маленьку мурашку, перестала співати і почала наближатися до малятка.
Комашка почала задкувати, а тоді взагалі втікати і заховалась за листям.
Пташка не помітила її і полетіла собі далі.
А малятко спустилося по дереву і пішло гуляти по полю. Там були сотні його родичів. Хто носив зернята, хто травичку, а інші просто бігли кудись.
Маленька мурашка подивилась навколо. Вона вирішила піднятися на колосок і обдивитись. Над полем якраз летіла та пташка, що співала на дереві. Вона побачила мурашку і підхопила її.
Але маленькій мурашці вдалося вислизнути з лап пташки.
Вона швиденько повернулась додому.
І більше не виходила з мурашника, поки не виросла , їй цього не дозволяли.

Подобається!

Сподобався твір? Залиш оцінку!

4.6 / 5. Оцінили: 17

Поки немає оцінок...

Залишити коментар

 Увійти на сайт:
Забули пароль?
Немає акаунту?
Зареєструватись
Створити акаунт:
Вже є акаунт?
Увійти
Відновити пароль: