TOU

Цукерки для феї

Олена Кукуєвицька

Фея Беллі летіла над містом в прекрасному настрої. Адже сьогодні вона закінчила школу маленьких фей, і тепер вміла робити багато хороших чарівних справ. Наприклад, допомогти цуценяті, що загубився, знайти його господарів, або заспокоїти малюка, що плаче.

Раптом увагу Беллі привернула яскрава вивіска кондитерського магазину. Це такий магазин, в якому продаються всякі солодощі. На вивісці були намальовані різні цукерки, пряники, тортики та інші смаколики.

– Ех, – зітхнула фея Беллі, – смачні, напевно, ці цукерки. Але шкода, що мені, напевно, ніколи не вдасться їх спробувати. У магазин мені не потрапити, та й грошей у мене немає.

Беллі полетіла далі. Неподалік був дитячий майданчик, де весело грали діти. Фея помітила, що одна дівчинка була сумною, вона не грала з іншими дітьми, а повільно розгойдувалася на гойдалці.

– Привіт, дівчинко! Чому ти така сумна? – запитала Беллі.

– Ой, метелик, що говорить! – здивувалася дівчинка.

– Ні, я не метелик. Я – фея Беллі. Тільки, тс-с-с, – це секрет, – сказала маленька фея.

– Розумієш, тато купив мені літаючу повітряну кульку-рибку. Я була така рада, але не втримала її і вітер вирвав кульку з моїх рук. Тепер кулька застрягла між гілок дерева та так високо, що дістати її ні хто не може, – розповіла феї дівчинка.

– Та не переймайся, повернемо тобі твою кульку! – сказала Беллі, – Гей, вітре, друже! Допоможи нам дістати кульку з дерева.

Раптом знявся вітер. Такий сильний, що дерева захиталися, а у дівчаток з довгим волоссям зіпсувалися зачіски. Вітер звільнив кульку від гілок і приніс її просто до гойдалки! Дівчинка зловила кульку-рибку за мотузочку і вигукнула:

– Ура! Дякую, фея! Пощастило вам, феям, – вмієте робити різні чудеса.

– Всякі, та не зовсім, – відповіла Беллі. – Ось наприклад, я хочу цукерку, але де мені її взяти?

– Цукерку? – перепитала дівчинка, – Ось, тримай цукерочку.

Вона дістала з кишені карамельку.

– Ми часто гуляємо на цьому майданчику. Прилітай до мене, коли хочеш, а я можу приносити тобі різні цукерки.

– Ось так! Кулька-рибка повернулася, – здивувався тато дівчинки.

А фея Беллі разом з цукеркою стала непомітною і полетіла далі. Так у неї з’явилася дівчинка-подружка і виповнилося бажання – покуштувати цукеркою.

Сподобався твір? Залиш оцінку!

4.3 / 5. Оцінили: 18

Поки немає оцінок...

Залишити коментар

 Увійти на сайт:
Забули пароль?
Немає акаунту?
Зареєструватись
Створити акаунт:
Вже є акаунт?
Увійти
Відновити пароль: