TOU

Цуценя Сем, або вкрадене щастя

Голлі Веб

– Насправді ця пара вже була під підозрою. Вони намагалися збути кілька цуценят у зоомагазині не так далеко звідси. Але ви нас випередили! – Поліцейський широко посміхнувся їм. – Мені видали ордер на обшук. Знаєш, що це означає? – Запитав він Емілі. Дівчинка заперечливо похитала головою. – Що я можу обшукати всю ділянку? Почнемо звідси, що скажете? – Він підійшов до воріт в старому паркані, підняв з стежки цеглу і розбив замок. – Скоро повернусь, – пообіцяв поліцейський.

Гавкіт у сараї ставав все гучнішим і гучнішим. Очевидно, собаки зрозуміли, що їх скоро врятують.

– Ви пам’ятаєте, як він виглядає? – тремтячим голосом запитала Емілі, витягнувши з кишені фото цуценяти. Дівчинка носила його з собою цілий тиждень, так що воно забруднилося і пом’ялася, але песик на ній все одно залишався впізнаваним.

– Не хвилюйся, – заспокоїв її поліцейський. – Я його принесу. Втім, ви і без мене чудово справлялися!

Емілі з Джеком залишилися біля воріт. Вони витягали шиї, намагаючись побачити, що відбувається на задньому дворі. Поліцейський зайшов у великий старий сарай, а коли знову відчинив двері, на волю вискочило чарівне золотисте цуценя і блискавкою помчало до Емілі. Сем!

Вона сіла на траву, плачучи і сміючись одночасно, а Сем метушився навколо неї, не знаючи, що йому робити – весело гавкати, лизати Емілі руки або те й інше разом. Нарешті він вибився з сил і вмостився у дівчинки на руках, притулившись маківкою до її підборіддя. Малюк задоволено зітхнув. Нарешті він повернувся до улюбленої родини!

Емілі міцно його обійняла. Яке щастя знову вдихати рідний запах собачої шерсті та відчувати тепло улюбленого цуценяти!

Емілі обережно піднялася на ноги і посміхнулася до тата з Джеком.

– Ходімо до дому, – сказала вона.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Сподобався твір? Залиш оцінку!

0 / 5. Оцінили: 0

Поки немає оцінок...

Джерело:
“Щенок Сем или Украденное счастье“
Холли Вебб
Видавництво: “ЭКСМО”
2018 р.

Залишити коментар

 Увійти на сайт:
Забули пароль?
Немає акаунту?
Зареєструватись
Створити акаунт:
Вже є акаунт?
Увійти
Відновити пароль: