TOU

Вихід з положення

Американські народні казки

Одного янкі доля якось занесла у Новий Лондон.

Він приїхав туди дощовим осіннім вечором і вирішив зайти погрітися у шинок. Однак біля вогнища, що затишно палало в каміні, не було жодного вільного місця. Так і мало бути в холодний осінній вечір. Само собою, нікому й в голову не прийшло поступитися йому місцем, або хоча б посунутися.

Тоді втомлений янкі покликав господаря і попросив нагодувати його коня, а саме: приготувати свіжих устриць, та побільше! Це прохання йому довелося повторити двічі, ні, тричі, поки господар, нарешті, зрозумів, що ж вимагає від нього новий гість. І негайно кинувся виконувати прохання. Він сам особисто відніс тарілку свіжих устриць коневі свого гостя. Слідом за господарем потягнулися й усі інші його постояльці, які покинули теплі затишні місця біля палаючого вогнища, тільки щоб задовільнити свою цікавість і подивитися, як кінь буде їсти устриці.

Незабаром господар повернувся до янкі, який сидів тепер у глибокому затишному кріслі, що стояв у самому теплому місці біля вогню, і заявив йому, що кінь відмовився їсти устриці.

– Бідна, дурна тварина! – зітхнув янкі. – Не розуміє радостей життя. Що ж, принесіть їх мені! Побачите, як я з ними розправлюся.

Так, янкі завжди знайде вихід з положення.

Сподобався твір? Залиш оцінку!

4.1 / 5. Оцінили: 11

Поки немає оцінок...

2 коментарі
 • Ніка
  31.10.2022 10:02

  У підвалі дуже сумно то почитайте

  0
  0
 • Ілля
  25.12.2022 21:15

  Дуже цікава. Ставлю 1000 зірок. Дуже сподобалося!

  0
  0
Залишити коментар

 Увійти на сайт:
Забули пароль?
Немає акаунту?
Зареєструватись
Створити акаунт:
Вже є акаунт?
Увійти
Відновити пароль: